Jaden Sancho zaznamenal dva po sobě jdoucí zápasy

Jaden Sancho zaznamenal dva po sobě jdoucí zápasy

Manchester United vytvořil bez trenéra nepřekonatelný rekord. Manchester United nejprve v Lize mistrů porazil Villarreal 2:0 a poté remizoval 1:1 s Chelsea v Premier League. V obou zápasech měl šanci nastoupit Sancho a také skóroval. Kromě Sancha se těchto dvou důležitých her zúčastnil i Van der Beek.

Sílu mladých hráčů Manchesteru United stále nelze ignorovat, protože Solskjaer se rozhodl je brzy opustit. Jadon Sancho (Jadon Sancho) už pár měsíců obléká Manchester United dresy a poprvé pocítil obdiv týmu. Jak všichni víme, Solskjaer od začátku chtěl, aby Manchester United podepsal Erlin Blauter Harland. Bohužel z důvodu vysokých přestupových prostředků pro hráče tým opakovaně upustil od této náborové činnosti. Při absenci Erlin Blaut Harlandové Manchester United nejprve naverboval Van der Becka, aby se připojil, a poté Sancha, aby se připojil. Solskjaer však před Donnym van der Beekem a Jadenem Sanchem preferuje norskou hráčku Erlin Blaut Haalandovou, a tak se po příchodu do Manchesteru United nedočkali trenérova ocenění.

Po odchodu Solskjaera dostali konečně šanci nastoupit dva střídající hráči. Jadon Sancho přispěl gólem týmu ve dvou po sobě jdoucích zápasech. Bylo to poprvé, co po svléknutí Dresy na fotbal Dortmundu pocítil fotbalovou radost. Manchester United potřebuje tyto mladé a dobré hráče, aby znovu vyrostli. Obsahují mnoho schopností a vitality.