Power vstřelil svůj první gól v kariéře

Power vstřelil svůj první gól v kariéře

Po pár prohrách Buffalo Sabres konečně otočili. S trochou fandění rozdrtili s vypětím všech sil čtyři branky proti New Jersey Devils a v jednom zápase Sabres vyhráli, Owen Power navíc vstřelil první gól své kariéry v NHL! V tak mladém věku byl loni vybrán pouze s číslem 1 v celkovém pořadí. V pěti zápasech, kterých se zúčastnil, vstřelil jeden gól a přidal jednu asistenci. Má slibnou budoucnost. Zdá se, že Sabres mají stále vizi stát se mladými a silnými. Pouze když hráči nosí tento dres Buffalo Sabres, může mít tým více vitality a nekonečnější možnosti.

Ten gól byl samozřejmě Powerův první gól. Rasmus Dahlin a Victor Olofsson také přispěli k vítězství v této hře. Kromě ofenzivních záloh se zpřísnila i defenziva. Zatímco Power všechny ohromil, Craig Anderson, hokejové dresy levné oblečený do tlustých šatů v tlustém brankáři, také zmařil četné útočné hrozby New Jersey Devils a byl strážcem, který přidal bod spolehlivosti k výhře týmu.

Přestože statistiky New Jersey Devils nebyly v tomto zápase tak dobré jako Sabres, byly stále vynikající. Zatajili dech poté, co Sabres vstřelili tři branky v řadě a vyrovnali skóre na dva body. Psychologická kvalita reakce na místě byla naprosto výborná, tento tým je také všemi favorizován. Můžete upravit svůj postoj, jít stále vpřed, soutěžit, soutěžit a bojovat o vítězství. Sabres sice vyhráli, ale v dres New Jersey Devils byli nejlepší.